محل تبلیغات شما

#ایده اصلی این کتاب، از جناب آقای طالبی، #معاونت_جوانان اداره کل ورزش و جوانان بود و انتشارش هم با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی. و از قضا قرعه به نام #شرکت ما افتاد. 
از خداوند سپاسگزارم که #افتخار کتابت این کتاب، نصیب ما شد. چرا؟! تا حالا هزاران نفر کتاب نوشتن و کتاب نوشتن خیلی مهم نیست. اما افتخار می کنم چون این کتاب را #مقدس می دونم، چرا؟! مقدس خیلی کلمه سنگینیه.
مقدس می دونم چون داستان آدم هایی است که اومدن و . نه، آدم نه، #تیم، گروه، ارزش یه تیم خیلی بیشتره یه ادمه، تنهایی نمی شه یه #کار_بزرگ کرد.
ایده هایی هست که کسب درآمد داشتن و یه #مشکل_اجتماعی را حل کردن و روی زندگی میلیون ها نفر تاثیر گذاشتن. این کتاب داستان کسب و کارهایی هست که #رویا_بزرگ داشتن، #روح_بزرگ داشتن و دغدغه هاشون را در قالب #سازمان، از حرف به عمل تبدیل کردن و این واقعا باشکوهه.
من خودم وقتی #ناامید می شم، این کتاب را می خونم و امید می گیرم. امید می گیرم که هنوز هستند #نیکان_روزگاری در سراسر دنیا که مثل کوه و ایستادن تا دنیا را جای بهتری برای زیستن کنند. 
بنده به احترام فرهیختگانی که در این کتاب ازشون نام برده شده و سال های سال تلاش کردند، این کتاب را مقدس می دونم و بسیار خوشحالم که در چنین روز خجسته ای که تعلق داره به یکی از بهترین آدم های دنیا، از این کتاب که داستان آدم های خوب روزگارمونه رونمایی شد.
و اما بعد؛
با همه حسنی که گفتم، این کتاب اگر بده توی قفسه کتاب و خونده نشه و  یا خونده بشه و عملیاتی نشه، فایده ای نداره.
من و همکارم خانم مهندس جعفرزاده که #دبیر انجمن #مهراندیش هستند تصمیم گرفتیم کلیات ایده های این کتاب را در قالب یک جلسه به سازمان های #مردم_نهاد علاقه مند، به صورت #داوطلبانه، #رایگان و #باافتخار ارائه بدهیم‌.

پریشانی های دردگونه

سوکورو تازاکی بی رنگ از زبان آقای شکرانه

#سوکورو_تازاکی_بی‌رنگ_و_سال‌_های_زیارتش

کتاب ,های ,مقدس ,یه ,آدم ,خیلی ,این کتاب ,کتاب را ,مقدس می ,آدم های ,می دونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یواشکیات من و یار